זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין ביטוח לאומי

  עורך דין ביטוח לאומי  – כל מה שצריך לדעת

  קשת המקרים בהם אזרחים נדרשים לייצוג משפטי כלפי ביטוח לאומי היא כל כך ארוכה וסבוכה, שקצרה היריעה מלמצות את כל הנושא בכמה שורות. אבל בכל זאת ריכזתי כאן עבורכם מידע כל כך שימושי וחשוב, שיסייע לכם רבות כאשר אתם עומדים בפני הגשת תביעה לביטוח לאומי.

  מהו ביטוח לאומי בדיוק

  הביטוח הלאומי הוא מוסד שפועל תחת חוק במדינת ישראל ותפקידו לממש את הזכויות החברתיות של אזרחי המדינה. ערוץ המימוש העיקרי הוא תשלומים שאותם משלם הביטוח הלאומי לאזרחים, במקרה שונים. כך למשל במקרה של חופשת לידה, תאונת עבודה ושורה ארוכה של מקרים נוספים – מעביר המוסד לביטוח לאומי לאזרח מה שנקרא תשלום העברה.

  אז היכן העניינים מסתבכים? כאשר קורים מקרים שונים כמו תאונת דרכים או תאונת עבודה. במקרים כאלו נדרש הנפגע לתבוע את הביטוח הלאומי על מנת לקבל קצבאות מוגדלות מהמדינה. יש מקרים שבהם מתגלות מחלוקות ואי הסכמות בין האזרח לבין המוסד לביטוח לאומי. כך למשל לא אחת קורה שהביטוח הלאומי טוען שאדם מסוים לא זכאי לקבל פיצוי, ואילו האדם טוען שמגיע פיצוי.

  ירון הראל כאן לייצג אותך אל מול ביטוח לאומי

  ירון הראל כאן לייצג אותך אל מול ביטוח לאומי

  מפצחים את הבירוקרטיה

  כדי לפצח את התהליך הבירוקרטי הסבוך שכרוך בהגשת תביעה לביטוח הלאומי – בדיוק בשביל זה אני ממליץ לכם לשכור את שירותיו של עורך דין ביטוח לאומי אשר מכיר את רזי החוק, את התנהלות מערכת בתי המשפט במקרים דומים וסבוכים, והוא ידע בדיוק על מה לשים את האצבע, מה להבליט בתביעה, איזה סיפור להציג, אילו מסמכים רפואיים נדרשים ואיזה לא – על מנת להוביל אתכם להצלחה וזכייה בתביעה שלכם.

  שורה ארוכה של מקרים

  המקרים בהם אתם צריכים עורך דין ביטוח לאומי הם רבים וכוללים למשל מימוש זכויות במקרי מחלות שונות כמו טרשת נפוצה, אלצהיימר, סכרת ועוד. גם נפגעי תאונות עבודה זקוקים לייצוג משפטי כאשר מדובר על תאונת עבודה ואובדן כושר עבודה או מחלת מקצוע. גם מימוש של זכויות נכים נכלל תחת כך ועוד.

  פנו אלי עוד היום לקבלת ייעוץ,

  ירון הראל

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   באילו ענפי משפט המשרד מתמחה?

   המשרד מתמחה בדין הפלילי, בדיני תעבורה, בדיני נזיקין ובביטוח לאומי.

   כמה שנות ניסיון יש לצוות המשרד?

   צוות המשרד בעל למעלה מ- 15 שנות ניסיון ובהן ייצג וייעץ באלפי תיקים.

   האם המשרד מייצג לקוחות פרו בונו?

   מפעם לפעם המשרד לוקח על עצמו תיקי פרו בונו ותיקים אשר מבוססים על אחוזים מהפיצוי בלבד, על מנת לתרום לקהילה ולסייע למעוטי יכולת.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין