זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין נזיקין

  לפנות כשצריך לעורך דין נזיקין

  אם נפגעתם בתאונת דרכים או ממקרים של רשלנות רפואית כמו גם אם נפלתם קורבן למצג שווא ועוד – ייתכן מאוד שאתם זקוקים לייצוג של עורך דין נזיקין. עורך דין לדיני נזיקין הוא מי שמתמחה בדיני נזיקין ומהותם היא מתן פיצוי למי שנפגעו. כדי לעשות סדר בדברים ולסייע לכם לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר ריכזתי מידע שימושי שמאוד יעזור לכם.

  תביעות נזקי גוף – נתח עיקרי

  חלק לא מבוטל מהתביעות ומהתיקים המשפטיים אשר מתנהלים בתחום נזיקין עוסקים בפגיעות גוף ונזקי גוף שקרו למי שנפגעו. למשל זה יכול להיות פגיעה כתוצאה מתאונת דרכים או ממקרה של רשלנות רפואית. כאשר אתם רוצים לזכות בתביעה של דיני נזיקין שקשורה לנזקי גוף אתם צריכים למעשה להוכיח שני רבדים מרכזיים. הראשון הוא שקרה אירוע שגרם לנזק הגופני ומי שנושא באחריות לנזק שנגרם באותו אירוע הוא מי שהפר את חובת הזהירות. והרובד השני הוא להוכיח שנגרמו נזקי גוף בהצגת חוות דעת רפואיות.

  נכון, אני יודע שזה לא נשמע פשוט בכלל. וזה אכן לא פשוט ודורש טיפול מקצועי, יסודי ומדוקדק. אבל בדיוק בשביל זה אני פה בשבילכם ואני ינהל עבורכם את התביעה המשפטית צעד-צעד בדיוק כפי שהדברים צריכים להתנהל, על מנת להשיג עבורכם את הטוב ביותר.

  ירון הראל - הכתובת שלכם לדיני נזיקין

  ירון הראל – הכתובת שלכם לדיני נזיקין

  רשלנות

  אם אתם שואלים את עצמכם מהי בדיוק רשלנות, הרי שהתשובה היא שרשלנות היא מושג מאוד בסיסי תחת תחום דיני נזיקין כאשר המטרה היא להוכיח שאדם או גוף אכן התרשלו באירוע נקודתי או בפעולה מסוימת שביצעו כלפי אדם אחר או כלפי גוף אחר. פעמים רבות מוגשת תביעה בגין רשלנות – וכדי לזכות בתביעה אתם צריכים עורן דין נזיקין שמכיר היטב מקרים קודמים של תביעות בגין רשלנות. אנחנו יכולים להיות משוכנעים בכך שאדם פלוני התרשל כלפינו, אבל לא בהכרח זה מובן מאליו ויש להוכיח זאת לשופט.

  עורך דין נזיקין יספק לכם שירות בקשת רחבה של דיני נזיקין שכוללת תאונות דרכים ועבודה, רשלנות מקצועית, נפילה במקום ציבורי ועוד.

  שלכם,

  ירון הראל

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   באילו ענפי משפט המשרד מתמחה?

   המשרד מתמחה בדין הפלילי, בדיני תעבורה, בדיני נזיקין ובביטוח לאומי.

   כמה שנות ניסיון יש לצוות המשרד?

   צוות המשרד בעל למעלה מ- 15 שנות ניסיון ובהן ייצג וייעץ באלפי תיקים.

   האם המשרד מייצג לקוחות פרו בונו?

   מפעם לפעם המשרד לוקח על עצמו תיקי פרו בונו ותיקים אשר מבוססים על אחוזים מהפיצוי בלבד, על מנת לתרום לקהילה ולסייע למעוטי יכולת.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין