זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין פלילי

  כשצריכים עורך דין פלילי

  אם אתם נמצאים בהליך משפטי וזקוקים לליווי וייצוג של עורך דין חשוב שתדעו שיש בהחלט למי לפנות ושאתם לא לבד בסיפור הזה. אני בהחלט יודע ומבין שהליכים משפטיים פליליים עלולים להלחיץ ולשבש את שגרת החיים, ולכן חשוב מאוד שבחרו בעורך דין מומחה ובעל ניסיון במשפט הפלילי שייצג אתכם וידע בדיוק מה אתם צריכים, וכיצד לחלץ אתכם.

  כשצריכים ייצוג בבתי משפט

  ייצוג בבתי משפט, מה שנקרא ליטיגציה, הוא נושא מאוד חשוב. כמעט כל מי אשר נמצא בהליך משפטי פלילי כזה או אחר נדרש לשירותי ליטיגציה ע"י עורך דין פלילי. חשוב מאוד לבחור את עורך הדין הנכון עבורכם, שזמין עבורכם מתי שצריך, שמכיר את הפרטים הקטנים, את הפסיקות החדשות, את העדכונים החמים – וידע להביא עבורכם בדיוק את הייצוג שצריך בבית המשפט, עם העובדות שרלוונטיות ועם הממצאים והסיפור שמשקף את הצד שלכם, על מנת שאתם תשימו את ההליך הפלילי הזה מאחוריכם. ולכן אני כאן בדיוק בשביל זה – לסייע לכם.

  ירון הראל - משרד עורכי דין פליליים מובילים שנחלץ לעזרתכם

  ירון הראל – משרד עורכי דין פליליים מובילים שנחלץ לעזרתכם

  כשאפשר אחרת – עבירות מנהליות

  חשוב לי לאמר לכם שחוק העבירות המנהליות במדינת ישראל מאפשר קיצור טיפול ביחס לרשימה לא קצרה של עבירות פליליות, ז"א שהעניין מסתיים בהטלת קנס מנהלי, במקום החלופה של הליך משפטי פלילי בבית המשפט. זוהי אפשרות כדאית מאוד כאשר היא רלוונטית ותואמת את החוק – ובדיוק בשביל זה אני גם נמצא כאן עבורכם, על מנת לזהות בדיוק את האפשרויות הללו ולקצר עבורכם את התהליך עד כמה שניתן לטובתכם, ולא רק את התהליך עצמו אלא גם המרה כאשר אפשר בקנס מנהלי במקום אישום פלילי.

  כאן ועכשיו פונים לעורך דין

  ולכן חשוב מאוד שתפנו אל עורך דין פלילי, על מנת שתקבלו בדיוק את המעטפת שאתם צריכים שכוללת הכנת חומרים, ייצוג בבתי משפט, יכולת וניסיון שיבואו לידי ביטוי בדיונים ויציגו את הצד שלכם בסיפור, ועוד מגוון רחב של אלמנטים משפטיים שרק עורך דין בעל ניסיון יכול להביא עבורכם בבית המשפט ברגעי האמת.

  זמין עבורכם לכל שאלה והתייעצות קטנה כגדולה,

  ירון הראל

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   באילו ענפי משפט המשרד מתמחה?

   המשרד מתמחה בדין הפלילי, בדיני תעבורה, בדיני נזיקין ובביטוח לאומי.

   כמה שנות ניסיון יש לצוות המשרד?

   צוות המשרד בעל למעלה מ- 15 שנות ניסיון ובהן ייצג וייעץ באלפי תיקים.

   האם המשרד מייצג לקוחות פרו בונו?

   מפעם לפעם המשרד לוקח על עצמו תיקי פרו בונו ותיקים אשר מבוססים על אחוזים מהפיצוי בלבד, על מנת לתרום לקהילה ולסייע למעוטי יכולת.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין