זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין תעבורה

  פונים לייצוג עורך דין תעבורה

  אם אתם זקוקים לייצוג משפטי של עורך דין תעבורה אז אתם חייבים לדעת שיש לכם כתובת. בדיוק בשביל זה אני כאן, וריכזתי לפניכם מידע מאוד חשוב שיסייע לכם להתמודד בצורה הרבה יותר טובה לטובתכם כאשר מדובר על עניינים משפטיים בבית משפט לענייני תעבורה. כך למשל מדובר על שורה של נושאים כמו למשל נהיגה תחת השפעת אלכוהול, תוך שימוש בטלפון נייד, מקרים של תאונות דרכים, נהיגה כאשר רישיון הנהיגה לא תקף ועוד. חשוב לי מאוד שתקראו את הדברים כאן למטה – ותרוויחו המון.

  דיון בבית משפט לתעבורה – מהירות מופרזת או תאונת דרכים

  אם למשל חרגתם מהמהירות המותרת בעת נסיעה בכביש עירוני או בין עירוני, בטווח של כמה עשרות קמ"ש ממה שקובע החוק – הרי שייתכן מאוד שיוגש כתב אישום בנושא לבית המשפט לתעבורה. יש מקרים בהם החריגה מהמהירות המותרת היא שולית יותר, ובמקרים כאלו לא מוגש כתב אישום.

  במקרים של תאונות דרכים יש מקרים שבהם מוגשת תביעה כלפי מי שלכאורה אשם בתאונת הדרכים. חשוב לי לציין שתביעות בנושא הזה הן לא נעימות ומעיבות מאוד, ולכן חשוב מאוד שתפנו לשירותיו של עורך דין תעבורה אשר יש לו ניסיון משפטי בתחומי התעבורה הרלוונטיים עבורכם, מספיק ניסיון בבתי המשפט ומול לקוחות ומקרים מגוונים – וכך תוכלו לקבל את הטוב ביותר מבחינת ייצוג והפחתת חומרת העונש או הקנס.

  ירון הראל: עורך דין תעבורה שמגן עליכם

  ירון הראל: עורך דין תעבורה שמגן עליכם

  נהיגה ללא רישיון ועוד

  אם נהגתם ללא רישיון ונתפסתם על ידי שוטר אתם צריכים לפנות לעורך דין מקצועי. נהיגה ללא רישיון היא עבירת תעבורה על פי חוק וכפועל יוצא מכך ייפתח תיק, יתנהל משפט ותוטל ענישה. בהתאם לחוק במדינת ישראל כאשר נוהגים ללא רישיון העונש המינימאלי הינו שלילה לשלושה חודשים כאשר ישנם מקרים בהם העבירה עלולה להוביל גם לתקופת מאסר. ולכן מאוד מאוד חשוב שתפנו לקבלת שירותים של עורך דין לענייני תעבורה אשר מכיר היטב את המקרים הללו, ויש לו את הכלים והידע לספק לכם את הייצוג המשפטי המועיל עבורכם.

  שלכם לכל שאלה,

  ירון הראל

  זקוקים לייעוץ משפטי דחוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   באילו ענפי משפט המשרד מתמחה?

   המשרד מתמחה בדין הפלילי, בדיני תעבורה, בדיני נזיקין ובביטוח לאומי.

   כמה שנות ניסיון יש לצוות המשרד?

   צוות המשרד בעל למעלה מ- 15 שנות ניסיון ובהן ייצג וייעץ באלפי תיקים.

   האם המשרד מייצג לקוחות פרו בונו?

   מפעם לפעם המשרד לוקח על עצמו תיקי פרו בונו ותיקים אשר מבוססים על אחוזים מהפיצוי בלבד, על מנת לתרום לקהילה ולסייע למעוטי יכולת.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין